Gra w kratkę młodych piłkarzy Motoru

Zwycięstwem 4:0 nad Concordią Elbląg zakończyło się spotkanie 7 października na Stadionie Łazienkowskim naszych trampkarzy. Po pierwszej połowie po bramkach Bartosza Szczepańskiego, Szymona Szałkowskiego i Grzegorza Ewertowskiego prowadziliśmy trzema golami.

W drugiej połowie zadowoleni z pewnego prowadzenia nasza drużyna ograniczyła się do obrony wyniku jednak i tak stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Jedną z nich na bramkę zamienił Juliusz Krajewski ustalając wynik meczu. Cenne zwycięstwo nad trudnym rywalem, dobra gra i oby tak dalej w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej C1 trampkarz. Brawa dla całej ekipy

Tego samego dnia porażką 0:3 zakończyło się spotkanie juniorów młodszych Motoru Lubawa z zespołem Concordii Elbląg. Było to spotkanie w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej B1.

W deszczowe zimne piątkowe popołudnie drużyna młodzików MLKS Motor Lubawa w meczu derbowym podejmowała drużynę KS Constract. Niestety goście skutecznie zrewanżowali się naszej drużynie za porażkę w pierwszej kolejce spotkań i pokonali podopiecznych Łukasza Lewalskiego 0:4. Nasz zespół z dorobkiem 12 punktów zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.

W niedzielę 8 października juniorzy starsi Motoru Lubawa rozegrali o godz. 13.00 9 kolejkę. Tym razem na boisku w Elblągu z ZKS Olimpią Elbląg. Nasi juniorzy ulegli gospodarzom aż 7:0.