KS Constract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno (1:0) 1:2

Zakończyła się VI kolejka 1 Polskiej Ligi Futsalu grupy północnej. Do hali OSiR w Lubawie zawitał zespół z Leszna. Constract Lubawa był do tej pory wiceliderem tabeli. Jedyną porażkę do tej pory Constract Lubawa poniósł w Zielonej Górze. We własnej hali, do tej pory wygrał wszystkie swoje spotkania.

Pierwsza bramka padła już w 3 minucie po strzale Szczepaniaka. W drugiej połowie w 28 minucie, w ciągu jednej minuty padły dwie bramki dla gości po strzałach Pieczyńskiego i Pietruszki.

Mimo dominacji szczególnie w końcówce, niestety nie udało się zdobyć nawet jednego punktu  gospodarzom. Constract Lubawa uległ GI Malepszy Futsal Leszno 1: 2. Najlepszym zawodnikiem został Łukasz Błaszczyk - bramkarz drużyny z Leszna. (mz)