Kalejdoskop Szkólki Piłkarskiej Constract Lubawa

Opublikowano:

Trawiaste rozgrywki młodzieżowych zespołów KS Constract dobiegają końca, chciałoby się podsumować to, co działo się przez ostatnie miesiące w grupach Młodzik, Orlik i Żak.

Mimo że zmagania ligowe dobiegły końca nie znamy jednak ostatecznych rozstrzygnięć, a to za sprawą naszych młodzików, którzy jako najlepsza drużyna swojej grupy awansowała do TOP 10 naszego województwa i wciąż walczy o miano najlepszej drużyny województwa w swojej kategorii. Zwycięzców poznamy po rozegraniu meczów ćwierćfinałowych, półfinałowych oraz finałów.

Za nami już pierwszy pojedynek finałów. 

Ćwierćfinałowy mecz grupy młodzik w ramach ligi WMZPN.

Rozegraliśmy dziś mecz ćwierćfinałowy ligi WMZPN w grupie młodzik. Na głównym boisku w Lubawie gościliśmy drużynę MKS Mrągowia Mrągowo. Młodziki Constractu rozegrały dobry mecz, który doprowadził nas do kolejnej fazy turnieju - meczu półfinałowego, który będziemy rozgrywać w przyszłym tygodniu.

Dziękujemy za wsparcie kibiców - seniorów Constractu oraz pomoc medyczną OSP z Zielkowa, która zabezpieczała dzisiejszy mecz.

Constract 2:0 MKS Mrągowia Mrągowo

Klub KS Constract oraz miasto Lubawę w rozgrywkach ligi młodzik WMZPN reprezentowali:

Zadroga Hubert, Lewandowski Patryk, Krużewski Piotr, Grubalski Samuel, Kamiński Wiktor, Jakubowski Bartosz, Rydel Norbert, Sadowski Jakub, Dmochewicz Oskar, Kornat Jakub, Grubalski Mateusz, Kamiński Kacper, Zalewski Krystian, Dąbrowski Dawid.

Brawo chłopcy! Brawo trenerzy! (dk)