Constract Lubawa - Team Lębork (1:3) 1:7

18 listopada w hali OSiR w Lubawie po meczu towarzyskim Polska - Finlandia, piłkarze I ligi futsalu rozegrali 8 kolejkę spotkań. Rywalem gospodarzy - Constractu Lubawa była 9 drużyna tabeli Team Lębork.

Spotkanie zaczęło się od utraty bramki przez gospodarzy już w 3 minucie po strzale Musika. W 9 minucie wyrównał Piotr Papierowski, jednak w tej samej minucie goście zdobyli drugą bramkę. W pierwszej padła jeszcze jedna bramka dla gości w 12 minucie - strzelcem był Miszkiewicz.

W drugiej połowie goście zdobyli jeszcze cztery bramki: w 28 Witkowski, 34 Miszkiewicz, 37 Ziarko i w 38 festiwal strzelecki dla gości z Lęborka zakończył Kwaśnik ustalając wynik na 1:7.  Goście nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego.

Jest to najwyższa porażka na własnym boisku drużyny z Lubawy i nikt  się nie spodziewał po ostatnim występie, że w dniu dzisiejszym poniosą tak dotkliwą porażkę. Trenerzy będą musieli  wyciągnąć wnioski z  dzisiejszej wysokiej porażki. (mz)