Pierwsza runda sezonu 17/18 zakończona. Constract na 2 miejscu w tabeli

KS FUTSAL OBORNIKI : KS CONSTRACT 4:5

Bramki: Mederski, Ossowski, Grubalski, Wasiak, Bondarenko

W zaległym spotkaniu 11 kolejki Constract pokonał na wyjeździe KS Futsal Oborniki 5:4. Do przerwy remisowaliśmy 1:1, a bramkę zdobył Dawid Mederski. Prawdziwe futsalowe emocje czekały na kibiców po przerwie. Niestrzelony rzut karny i czerwona kartka dla gospodarzy dodały tylko emocji. Constract szybko wyszedł na prowadzenie i kiedy wydawało się, że ma zwycięstwo w garści wychodząc na prowadzenie 4:2 rywale rzucili wszystko na jedną szalę i ruszyli do ataku.  Wycofujący bramkarza gospodarze popełnili błąd, który doskonale wykorzystał Bondarenko. W końcówce ,co prawda zdobyli jeszcze dwa gole ale na wyrównanie zabrakło czasu i to Constract cieszy się z 3 punktów i 2 miejsca w tabeli.

KS CONSTRACT: Vlad Bondarenko Kacper Zelma Miłosz Jarzembowski Mateusz Sadowski Patryk Szczepaniak Krzysztof Wasiak Piotr Papierowski Paweł Ossowski Paweł Kaniewski Maciek Maśkiewicz Sebastian Grubalski Radek Wolski Dawid Mederski