6 kolejka halówki w mieście

W minioną sobotę 30 grudnia w hali OSiR w Lubawie rozegrano 6 kolejkę spotkań halówki. Ostatnie wyniki pokazują, że nadal nie ma zdecydowanego faworyta w tej edycji. Tabeli przewodzi zespół Libro, który w ostatnim spotkaniu wygrał tylko jedną bramką z przedostatnią drużyną Maczka Iława.

W spotkaniu decydującym o drugim miejscu w tabeli spotkały się Motor Lubawa junior starszy i drużyna Fambus. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, ale mecz stał na wysokim poziomie. W drugiej połowie juniorzy Motoru mieli optyczną przewagę, ale zabrakło trochę szczęścia i doskonale bronił w bramce Fambusa - Kacper Zelma. Niespodziankę sprawiła ambitnie grająca zawsze do samego końca drużyna Młodych Wilków, która pokonała Motor Lubawa 94/95 3:4

Motor Lubawa junior młodszy - Corona Pub  0:6

Corona Pub. Arkadiusz Długokęcki– 2, Damian Cieszyński – 2, Dominik Kempkowski –1, Błażej Markuszewski – 1 bramka

Motor Lubawa 94/95 - Młode Wilki 3:4

Motor: Paweł Brzozowski - 2, Łukasz Lewalski - 1

Młode Wilki: Daniel Osmański - 2, Karol Jakubowski - 1, Marcin Bartkowski - 1 bramka

Fambus - Motor Lubawa junior młodszy  9:3

Fambus: Jakub Raszkowski – 4, Denis Diemishev – 2, Dawid Dąbrowski – 2, Damian Jarzebowski – 1 bramka

Motor: Martyn Michalak – 1, Kacper Sendlewski – 1, Radosław Gajewski – 1 bramka

Klasyfikacja „Najskuteczniejszy Strzelec”