SEZON HALOWY ROZPOCZĘTY!!!

Opublikowano:

Blisko 1200 zgłoszeń do poszczegolnych konkurencji odnotowano w dniu 6.01.2018 podczas pierwszego Ogólnopolskiego Mityngu w hali Arenie Toruń. LKS Lubawa reprezentowało 26 zawodników oraz dwóch trenerów. 

Najbardziej wartosciowe wyniki wśród dziewcząt osiągnęła Daria Siemińska posyłając kulę na odległość 12,66m i to jest nowy rekord życiowy i 3 miejsce w mityngu. Wśród chłopców znakomicie zaprezentował sie Piotr Kozłowski, który w biegu 1000m uzyskał nowy rekord życiowy 2:34,2s. i ukończył bieg na 5 miejscu.

Padło jeszcze wiele rekordów życowych i wartościowych wyników czekamy jednak na komunikat końcowy zawodów. Część naszych reprezentantów wystartowało w konkurencjach dodatkowych.Nasi oszczepnicy tym razem sprawdzili swoje siły w skoku w dal i potraktowali start w Toruniu treningowo.

Sztafeta dziewczat 4x100m natomiast biegała dystanse sprinterskie 60m,200m,300m bardzo dobrze pobiegli również chłopcy i dziewczęta na 600m ponieważ uzyskali rekordy życiowe najbardziej wartościowy rezultat uzyskał Bartosz Jaroszewski który, uzyskał wynik 1:31,78s Gratulujemy dobrych startów w zawodach oraz sypatycznej atmosfery panującej w grupie LKS !!! 

źródło  FB LKS Lubawa