Piłkarze Motoru Lubawa wyszli na boisko

Piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa przygotowujący się do rozgrywek w rundzie wiosennej rozegrali dwa sparingi kontrolne. W drużynie Motoru nie wystąpi w tym sezonie Paweł Ewertowski, który został wypożyczony do III-ligowego Sokoła Ostróda. Treningi w Motorze wznowił Adrian Zasuwa, który wrócił do drużyny z III ligowego GKS Wikielca.

W pierwszym meczu kontrolnym Motor zwyciężył z Warmią Olsztyn 2:1. Bramki strzelili: zawodnik testowany oraz Adrian Zasuwa.

Skład Motoru:

(I POŁOWA): KASPRZYCKI - WASIELEWSKI, JÓZEFOWICZ, WODZICKI, SZULC - SENDLEWSKI, ŚNIEŻAWSKI R., BRZOZOWSKI, MARGALSKI, OLEJNICZAK - ZAWODNIK TESTOWANY I

MOTOR (II POŁOWA): ZAWODNIK TESTOWANY II - GERKA, ŁĄTKOWSKI, MEDERSKI, SEWERYN - SZCZEPAŃSKI, LEWICKI, ZAWODNIK TESTOWANY I, ZASUWA - DEMISHEV, MODRZEWSKI

W drugim sparingu Motor uległ III-ligowemu Huraganowi Morąg 1:5. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził po bezbłędnie wykonanym rzucie karnym Roman Śnieżawski, później bramki zdobywali już tylko morążanie.

Kasprzycki (Zawodnik testowany) - Gerka (Wasielewski), Łątkowski (Wodzicki), Burchart, Demishev - Józefowicz (Sendlewski), Śnieżawski R., Olejniczak (Szczepański), Zasuwa (Margalski), Szulc (Brzozowski) - Modrzewski (Seweryn)

Kolejny sparing Motor rozegra już dziś 2 lutego br. o godzinie 20 w Iławie i podejmie Czarnych Rudzienice. Serdecznie zapraszamy. (mz)