Remis Motoru Lubawa w sparingu z Mławianką Mława 1:1. Zapraszamy na halówkę w Rożentalu

W dniu wczorajszym piłkarze Motoru Lubawa rozegrali kolejny mecz sparingowy. Rywalem tym razem był silny zespół Mławianka Mława. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramkę w ostatniej minucie zdobył Roman Śnieżawski.
- Był to dobry mecz młodej lubawskiej drużyny. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten sparing wygrać - mówi Krzysztof Malinowski - trener drużyny.

Skład Motoru: zawodnik testowany, Gierka, Burchart, Demishev, Wodzicki, Józefowicz, Roman Śnieżawski, Szulc, Olejniczak, Szymon Modrzewski.

Po przerwie zagrali ponadto: Kasprzycki, Seweryn, T. Śnieżawski, Zasuwa, Szymon Łątkowski, Kacper Sendlewski, Szczepański, Lewicki.

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 11 lutego 2018 do Hali Sportowej w Rożentalu na XI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.