Dzień Kobiet w Smerfolandii i Bajkolandii

Opublikowano:

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"

8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe. Przedszkola Niepubliczne „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie również świętowały ten wyjątkowy dzień. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Wszyscy mali gentelmeni w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i paniom. Nie obyło się bez cukierków, upominków i kwiatów.
Wszystkie grupy zgromadziły się na sali sportowej, by tam wspólnie świętować Dzień Kobiet. Na wszystkie Panie małe i duże czekało mnóstwo niespodzianek. Na początku chłopcy ze starszych grup przygotowali piosenkę „Rock and Roll” oraz taniec kowbojski.

Następnie mali mężczyźni z każdej grupy wyrecytowali wierszyk oraz wręczyli kwiatki dla wszystkich zgromadzonych kobietek. Mali gentelmeni udali się do sali kinowej, by oglądać bajkę. Natomiast na dziewczynki czekały kolejne atrakcje. Każda mała dama mogła poczuć się jak prawdziwa kobieta. Na sali bowiem powstał salon kosmetyczny, gdzie dziewczynki miały okazję pomalować sobie paznokcie, zrobić maseczkę na twarz oraz przyozdobić uszy kolczykami. Tak wystrojone udały się do fotobudki na pamiątkowe zdjęcie.

Tego dnia z dziewczęcych buź, uśmiech nie schodził przez calutki czas, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.

  „Bajkolandia” i „Smerfolandia”