Zajęcia otwarte w Grupie „Delfinki” w Przedszkolu Niepublicznym Bajkolandia

Opublikowano:

W piątek 09 marca 2018r dzieci z Grupy „Delfinki” postanowiły poszukać pierwszych zwiastunów wiosny. W poszukiwaniach pomogli Rodzice i Dziadkowie, których zaprosiliśmy na zajęcia otwarte. Spotkanie to miało na celu przede wszystkim integrację i pogłębianie więzi rodzinnych, a wspólnie spędzony czas był okazją do tego, aby Rodzice zobaczyli jak ich dziecko funkcjonuje w grupie rówieśniczej.

Podczas naszego spotkania Rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech w trakcie zajęć, i ich aktywności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach zajęć, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie.

Nie zabrakło również uwielbianych przez „Delfinki” zabaw ruchowych i piosenek. Uwieńczeniem spotkania było stworzenie „wiosennego ogródka” poprzez posadzenie roślinek w ozdobionych przez uczestników doniczkach, co sprawiło wiele radości, nie tylko dzieciom, ale również przybyłym gościom.

Wspaniała atmosfera i świetna zabawa, która towarzyszyła spotkaniu to zasługa przybyłych do przedszkola Rodziców i Dziadków naszych przedszkolaków. Dziękujemy za dobry humor, otwartość i zaangażowanie.

Bajkolandia