Turniej piłki halowej o Puchar Prezesa ORiSTO

Opublikowano:

W kalendarzu imprez firmy ORiSTO na stałe zagościł turniej piłki halowej o Puchar Prezesa ORiSTO, Krzysztofa Ornowskiego. 10 marca, hala sportowa przy gimnazjum w Lubawie już po raz czwarty stała się areną zmagań wszystkich działów zakładu – Lakierni, Maszynowni, Montażu oraz Administracji.

Jak zwykle zawodnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu można było oglądać naprawdę ciekawe mecze. Zwycięzcą turnieju została drużyna Lakierni, tuż za nią uplasowała się Maszynownia, po niej Administracja. Ostatnie miejsce zajęła ekipa działu Montaż. Najlepszym strzelcem i zarazem najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Pałkowski z Lakierni. Najlepszym bramkarzem okazał się Krzysztof Tomaszewski z Maszynowni.

Warto dodać, że zorganizowany turniej to nie tylko rywalizacja sportowa. Była to przede wszystkim wyjątkowa zabawa dla kibiców, przede wszystkim tych najmłodszych. Nie zabrakło loterii fantowej a także konkursów z cennymi nagrodami. Słowa uznania należą się organizatorowi imprezy, Leszkowi Woźniewskiemu a przede wszystkim właścicielom firmy ORiSTO Marii i Krzysztofowi Ornowskim za wspieranie idei łączenia rywalizacji sportowej oraz rodzinnego festynu z integracją załogi. 

T.R. 
foto mz