Udana inauguracja młodych piłkarzy Motoru Lubawa w rundzie wiosennej

Opublikowano:

Od zwycięstwa 2:1 rozpoczęli rundę wiosenną juniorzy MLKS Motor Lubawa, którzy w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej A1 Junior podejmowali na stadionie Łazienkowskim drużynę MKS Mrągowii Mrągowo. Choć nasz zespół posiadał optyczną przewagę w całym meczu to o wyniku zdecydowała końcówka spotkania i ładna akcja całego zespołu zakończona "pięknym" strzałem Macieja Seweryna.

Wcześniej bramkę z rzutu karnego zdobył Kacper Sendlewski dając naszemu zespołowi prowadzenie 1:0. Goście wyrównali wynik spotkania strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego. Brawa dla podopiecznych Patryka Wodzickiego za zdobycie kompletu punktów.

Udanie także  rozpoczęli rundę wiosenną w I lidze wojewódzkiej nasi trampkarze, którzy podejmowali na własnym boisku drużynę LZS Wikielec. W rozegranym w sobotę  przedpołudniowym meczu pokonali silną drużynę z Wikielca 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Bartosz Kuczyński i Grzegorz Ewertowski. Gratulację dla naszych zawodników bo choć gra pozostawia jeszcze trochę do życzenia nie przeszkodziło to w zdobyciu kompletu punktów.

źródło FB Motor Lubawa 
foto mz