AZS UW Warszawa - KS Constract Lubawa (0:1) 2:3

W niedzielny wieczór na hali w Warszawie  rozegrana  została 21 kolejka I ligi futsalu . AZS UW  podejmował  na Banacha Constract Lubawa. To przedostatnia kolejka  i wszyscy liczyli na dobrą  grę obu drużyn.

Dla drużyny Constractu był  to bardzo ważny mecz ,bo może decydujący w walce o utrzymanie  się na drugim miejscu ,które  daje  szansę na  baraże  do ekstraklasy.
Początek  spotkania  zaczął się  pod  dyktando  Constractu.

Już w 4 minucie  Paweł Ossowski   popisuje się pięknym strzałem ale bramkarz gospodarzy broni.  W  9 minucie bramkę  zdobył  Raszkowski pokonuje  Casillasa. Gospodarze  nie potrafili  skonstruować  dogodnych sytuacji. Gra  toczyła  się w środku. W pierwszej połowie  lepiej prezentowali się  zawodnicy  Constractu Lubawa i do szatni schodzili z  wynikiem 0:1.

Druga połowa  zaczęła się od ataków  obu drużyn. Najpierw  gospodarze  mogli zdobyć bramkę  po  dokładnej akcji  zespołu .Chwilę później Maśkiewicz  mógł  podwyższyć  wynik spotkania. W  29 minucie  po zamieszaniu pod bramką Constractu szybki  Paweł Ossowski  kontruje i podwyższa  wynik na 0 : 2. Chwilę później  trzecią bramkę dla Constractu zdobywa Wolski, który pokonuje  bramkarza  AZS UW - Warszawskiego

W 36 minucie  bramkę dla AZS  UW  zdobywa  Nahorny. Dwie minuty później gospodarze  zdobywają  drugą bramkę  po strzale  Grzyba.Zrobiło się  gorąco w stolicy jest 2:3.

W końcówce  spotkania  dzięki  doskonałej obronie Bondarenki  piłkarze Constractu  utrzymują wynik i  zdobywają  trzy punkty . AZS UW  -  Constract Lubawa 2:3.

Zwycięstwo w Warszawie pozwala zachować drugą pozycję w tabeli. Na dzień dzisiejszy Constract  walczy w barażach o Futsal Ekstrakalsę, żeby tak mogło się stać w ostatniej kolejce  musi na własnym parkiecie zdobyć 3 punkty w meczu z KS Futsal Oborniki. To spotkanie już w najbliższą sobotę w Lubawie.

KS Constract Lubawa: Bondarenko (Okuniewski) – Grubalski, Ossowski, Sass, Raszkowski – Kaniewski, Szczepaniak, Wasiak, Papierowski, Wolski, Maśkiewicz, Jarzembowski.
AZS UW Warszawa: Casillas (Warszawski) – Araujo, Marcinkowski, Grzyb, Klimkowski – Ławicki, Wielgus, Nahorny, Kępiński, Klaus, Bloch, Pikiewicz.