Motor Lubawa - Tęcza Miłomłym 0:1 (0:1)

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym na Stadionie Łazienkowskim 23 kolejkę IV ligi. Rywalem gospodarzy była drużyna Tęczy Miłomłyn, która w tej rundzie dobrze się spisuje w lidze. Po 94 minutach gry gospodarze ulegli wyżej notowanej drużynie z Miłomłyna  0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył były piłkarz Motoru Łukasz Goździejewski w 15 minucie spotkania po ładnym rajdzie lewą stroną boiska.

W drugiej połowie gospodarze mieli optyczną przewagę, ale zabrakło trochę szczęścia. W 53  minucie zawodnik gości Jarosław Koszewski wybił główką  piłkę z linii bramkowej, która wpadała do bramki. Kilka minut później T.Śnieżawski minimalnie główką strzela obok bramki z odległości kilku metrów.

Mimo  zmian zawodników w drugiej połowie piłkarzom Motoru zabrakło skuteczności. W końcówce Motor grał w 10-tkę za drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną, boisko musiał opuścić kapitan Motoru Przemysław Józefowicz. Sędzią głównym spotkania był Piotr Szczypiński. (mz)