Kolejny sparing Motoru Lubawa w Morągu

W drugim meczu kontrolnym piłkarze Motoru Lubawa ulegli w Morągu III ligowej drużynie Kaczkan Huragan Morąg 9:0 (2:0). Aż pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Brazylijczyk Joao Augusto Fortunato Mariano.

Do przerwy zawodnicy realizowali założenia trenerów, więc nic ciekawego na boisku się nie działo. W końcówce tej połowy Motor mógł zdobyć bramkę, ale piłka trafiła w słupek. Przed przerwą  drugą bramkę zdobył Joao Augusto.

W drugiej połowie trzecioligowcy przyspieszyli grę i w ciągu 15 minut gospodarze prowadzili już 5:0. W  dalszej części sparingu zdobyli jeszcze 4 bramki i całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem III ligowców 9:0.

Kolejny sparing Motor Lubawa rozegra u siebie  z Delfinem Rybno w najbliższą sobotę o  godz. 14.00.

skład Motoru Lubawa : KASPRZYCKI - ZELMAŃSKI,ZAWODNIK TESTOWANY,WODZICKI,BURCHART-JÓZEFOWICZ,ŚNIEŻAWSKI R.,,ZASUWA,OLEJNICZAK,KARCZEWSKI,KAPUSTA. Po przerwie zagrali: GERKA,DEMISHEV,SZULC,ZAWODNIK TESTOWANY,SENDLEWSKI,ŚNIEŻAWSKI T.MARGALSKI