MKS Korsze - Motor Lubawa (1:1) 1:1

Piłkarze  Motoru rozegrali  6 kolejkę IV na stadionie przy ul.Wojska Polskiego w Korszach. Dzisiejszy rywal  Motoru Lubawa zespól z Korsz w rozgrywkach IV ligi ma 12 punktów, tyle samo co Motor Lubawa i zajmuje trzecie miejsce tuż za drużyną z Lubawy. Ma na swoim koncie tylko jedna porażkę z wiceliderem tabeli Mrągowią Mrągowo.

Pierwsza bramkę zdobyli gospodarze w 12  minucie. Strzelcem bramki był Piotr Kozłowski, ale dwie minuty później Cezary Sobolewski wyrównuje na 1:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie trener Motoru dokonał kila zmian: Józefowicza zastąpił Adam Kapusta, za  Olejniczaka - Zasuwa i Demisheva - Gerka. Mimo zmian i przewagi Motoru, bramki nie padały.

W końcówce spotkania Mlonka zastąpił Margalski, a R.Śnieżawskiego - Kacper Sendlewski. Mimo przewagi  Motoru Lubawa do końca spotkania, wynik nie uległ zmianie i Motor remisuje na trudnym boisku w Korszach 1:1.

12 września 2018 o godz. 16:00 na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie  piłkarze Motoru Lubawa podejmować będą w ramach 1/8  WPP  drużynę Huragan Morąg.

Motor Lubawa: Sikora - Demiszew, Koprucki, Burchart, Sobótka - Mlonek, Józefowicz, Roman Śnieżawski, Sobolewski, Olejniczak - Karczewski.

rezerwa: Kapusta, Zasuwa, Gerka, Margalski, Sendlewski