Motor Lubawa - Mamry Giżycko (1:0) 1:0

Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie w dniu dzisiejszym piłkarze IV ligi rozegrali ósmą kolejkę. Drużyna Motoru Lubawa po siedmiu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej z dorobkiem 16 punktów. Dzisiejszy rywal Motoru drużyna Mamry Giżycko plasuje się na 6 miejscu i ma na koncie 14 punktów.

Mamry to drużyna, która nie przegrała od pięciu kolejek, a cztery ostatnie spotkania (w tym trzy wyjazdowe) zakończyła z trzema punktami. Piłkarze z Giżycka "nie leżą" naszej drużynie. W ostatnich dwóch spotkaniach ulegliśmy dzisiejszym rywalom.

W dniu dzisiejszym widać było od początku spotkania, że drużyny podchodzą do dzisiejszego  spotkania asekuracyjnie. Gra toczyła się w środku boiska, ale przewagę mieli gospodarze, którzy w 31 minucie zdobyli bramkę po strzale Daniela Mlonka. W końcówce pierwszej połowy  gospodarze mogli podwyższyć wynik.

W drugiej połowie goście nie mając nic do stracenia przyspieszyli grę i zrobiło się groźnie pod bramka Piotra Sikory. Piłkarze Motoru mieli w drugiej połowie kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, zabrakło skuteczności i zimnej krwi napastników. Po 96 minutach gry, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0. (mz)

Motor Lubawa: Sikora, Koprucki, Burchart, Gerka, Sobolewski, R.Śniezawski, Wodzicki, Kapusta, Margalski, Karczewski, Mlonek

Grali także: Szulc, T.Śniezawski, Demishev, Sendlewski, Olejniczak, Sobótka

Mamry Giżycko: Murawski, Bankowski, Opar, Rutkowski, Pawlukiewicz, Drezek, Wiszniewski, Rusiak, J.Rutkowski, Kolator, Darda

Rezerwa: Zacharewicz, Szczerba, Kropiewnicki, Szafran, Świderski, Sidiorowicz