Motor Lubawa - Concordia Elbląg (0:0) 0:1

Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie zakończyło się spotkanie  IV ligi, w którym  spotkały się dwie najlepsze drużyny rundy jesiennej IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej: gospodarz i wicelider - Motor Lubawa i lider tabeli - Concordia Elbląg.

Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania, trener Krzysztof Malinowski i członek zarządu klubu - Jacek Szpanowski podziękowali Jarosławowi Krajzewiczowi byłemu bramkarzowi  Motoru Lubawa za reprezentowanie klubu w trudnej dla klubu sytuacji kadrowej.

Pierwsza połowa  spotkania  była bardzo widowiskowa. Obie drużyny tworzyły  wiele ciekawych akcji i sytuacji. W pierwszej połowie po dwóch akcjach z kontry Motor mógł zdobyć dwie bramki.

W drugiej połowie lider tabeli lepiej prezentował się na boisku i po jednej z akcji w 58  minucie zdobył  bramkę na wagę zwycięstwa  po strzale Dominika Pawłowskiego. Po zdobyciu bramki, goście stworzyli kilka  ciekawych akcji  ale  bardzo dobrze  w bramce interweniował  Piotr Sikora.W  drugiej połowie  gra się zaostrzyła i  sędzia spotkania  Dawid Wiśniewski  pokazał kilka żółtych kartek  zawodnikom obu drużyn.Concordia pokonuje Motor Lubawa 0:1 i pozostaje niepokonaną drużyną IV ligi.

Motor Lubawa:
Sikora, Koprucki, Burchart, Gerka, Sobolewski, R.Śniezawski, Słowicki, Józefowicz, Karczewski, Mlonek, Sobótka

grali także:  Demishev, Zasuwa, Margalski

Concordia Elbląg:
Kostrzewski, Edil de Souza Barros, Rogoz, Pawłowski, Bujkowski, Lenart, Tomczuk, Skierkowski, Szawara, Malanowski, Lewandowski,

grali także:  Pelc, Ratajczyk, Kamiński, Załucki

Spotkanie sędziowała trójka sędziów: główny - Dawid Wiśniewski, asystenci - Łukasz Moszczuk i Emilia Królikowska. Obserwatorem spotkania z ramienia WMPZPN był  Marcin Żyłka.