Constract Lubawa - AZS UW Warszawa (1:0) 4:0

Opublikowano:

W Hali OSiR w Lubawie po przerwie świątecznej, rozegrano 12 stycznia br. 12 kolejkę I ligi    grupy północnej w futsalu. Rywalem lidera tabeli - Constractu Lubawa była odmłodzona drużyna  AZS UW Warszawa zajmująca 7 miejsce w tabeli.

Początek spotkania był wyrównany, choć goście dobrze spisywali się w obronie, bardzo dobrze  bronił bramkarz gości. Z upływem czasu, do głosu dochodzili gospodarze, którzy konstruowali ciekawe akcje, ale brakowało bramki.

W końcówce pierwszej połowy pierwszą bramkę zdobył Mateusz Łożyński. Na przerwę zawodnicy gospodarzy schodzili z jednobramkową przewagą. Drużyna gości w pierwszej połowie grała  bardzo dobrze i postawiła gospodarzom twarde  warunki. 

Druga połowa to  przewaga  Constractu Lubawa. Zawodnicy podkręcili tempo, więcej strzelali na bramkę gości. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Sass i chwilę później swoją pierwszą bramkę po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, zdobył Sebastian Grubalski. Mecz kończy się wynikiem 4:0 po bramce Arkadiusza Budzyna.  

W końcówce spotkania  w bramce Constractu w miejsce  dobrze  spisującego się Pedro Rosario  zajął  młody Grzegorz Okuniewski.  MVP otrzymał  w tym spotkaniu zawodnik  gospodarzy  Daniel Sass. Mimo  zwycięstwa  gospodarzy, przed  drużyną jest jeszcze wiele pracy, szczególnie przed najważniejszymi spotkaniami I ligi.  (mz)

foto Mariusz Zadroga i mz