Constract Lubawa - Auto Wicherek Oborniki (6:1) 9:4

Drużyna Constractu Lubawa rozegrała w dniu dzisiejszym w hali OSiR w Lubawie o godzinie 19:30 ostatnie spotkanie tegorocznych rozgrywek I Ligi Futsalu. Mecz z drużyną Auto Wicherek Oborniki zgodnie z przewidywaniami zakończył się zwycięstwem gospodarzy 9:4.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:1. W drugiej odsłonie trener Dawid Grubalski dał  szansę zagrania zawodnikom, którzy w pierwszej połowie nie grali, a także sprawdzić kilka  innych ustawień.

Bramki dla gospodarzy zdobyli:  Budzyn, Piórkowski, Kieper, Piórkowski, Budzyn, samobójcza  Siwecki.
W drugiej połowie ponownie na listę strzelców wpisał się Kieper i Piórkowski oraz Grubalski.
Dla  gości bramki zdobyli: Siwecki, Krzyżanowski, Michalski, Sender.

Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania został Bartek Piórkowski.

Mimo zwycięstwa drużyna Constractu Lubawa po raz trzeci z rzędu będzie walczyła w barażach o  awans  do Ekstraklasy z Gwiazdą Ruda Śląska. Lider tabeli Futsal Leszno mający tyle samo punktów co Constract Lubawa pokonał w dniu dzisiejszym drużynę LZS Bojano 7:2 i zdobył tytuł mistrzowski awansując bezpośrednio do ekstraklasy.