Zwycięstwo w kolejnym sparingu Motoru Lubawa

W  dniu wczorajszym  piłkarze  Motoru Lubawa rozegrali kolejny sparing przed sezonem. Tym razem rywalem  gospodarzy  była  drużyna  Powiśla Dzierzgoń IV  ligowa  silna,solidna drużyna  grupy pomorskiej.
W  pierwszej połowie goście  zaprezentowali się bardzo dobrze i już w 12 minucie zdobyli bramkę po akcji zespołu strzelcem bramki był Mateusz Pietrzyk. Piłkarze  Motoru  wyrównali  po ładnej akcji drużyny  w 30 minucie strzelcem bramki  był Sobolewski.

Druga połowa i zmiana zawodników w drużynie gospodarzy głównie na tych,którzy  stanowili trzon wicelidera  tabeli poprzedniego sezonu, zmieniła obraz  gry  i całe spotkanie. Gospodarze  dominowali na boisku i w 53 minucie  Miłosz Olejniczak zdobył bramkę dla Motoru na  2: 1.
Gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do  zdobycia kolejnych bramek  -Goździejewski, Zasuwa i Michalak. W  75 minucie padła trzecia bramka dla  Motoru w tym  sparingu,którą zdobył Burchart z rzutu karnego.

Trener Motoru  w rozmowie był zadowolony z  postawy swoich zawodników,  głównie z drugiej połowy, podkreślił  dobra  grę drużyny gości  - drużyny trenera  Rucińskiego ,który objął drużynę po Wojciechu Tarnowskim aktualnie trenera GKS Wikielec.

Skład Motoru :  Sikora,Chmielewski,Gerka,Kowalski,Sobotka, zawodnik testowany, Sobolewski,Dujko-Domanski, zawodnik  testowany, Junior Bah ,Konicz, ,Zelmanski,Józefowicz,  Diemishev,Zasuwa, Olejniczak,Michalak,Złotowski - kolejny sparing młodego  zawodnika  juniorów  młodszych i bramkarze:Piotrowicz i Kościński