Pissa Primavera Barczewo - Motor Lubawa (1:2) 2:3

Dzisiejsze spotkanie 8 kolejki IV forBet ligi pomiędzy Motorem Lubawa i gospodarzami Pissą Primavera Barczewo było bardzo ważne dla obu drużyn. Motor po ostatnim zwycięstwie z Mągowią  Mrągowo chciał zdobyć pierwszy raz na wyjeździe trzy punkty. Podobnie piłkarze Pissy na własnym  boisku, byli w roli faworyta. Tym bardziej, że w ubiegłym tygodniu zdobyli 3 punkty i pokonali zdecydowanie beniaminka - Polonię Lidzbark Warm. 1:3 w meczu wyjazdowym.

W pierwszej połowie padły trzy bramki. Motor zdobył pierwszą bramkę po strzale Juniora Baha. W  23' gospodarze wyrównują po bramce Artura Kostrubskiego. Przed przerwą piłkarze Motoru objęli prowadzenie po rzucie karnym i bramce Cezarego Sobolewskiego na 1:2.

W drugiej połowie gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku, ale goście dobrze  bronili dostępu do swojej bramki i po jednej z kontr Goździejewski zdobył trzecią bramkę dla  Motoru Lubawa 1:3. W końcówce spotkania gospodarze zdobyli drugą bramkę na 2:3 strzelcem był Szczerba. Gra w końcowych minutach zrobiła się nerwowa, ale piłkarze Motoru dobrze się bronili i nie pozwolili na zdobycie kolejnej bramki przez gospodarzy w tym meczu.

Motor pokonuje gospodarzy i zdobywa trzy punkty w meczu wyjazdowym. Kontuzji w tym spotkaniu nabawił się Miłosz Olejniczak, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.