Motor Lubawa - Warmia Olsztyn (1:0) 2:0

Motor Lubawa na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrał 11 kolejkę IV forBet ligi. Rywalem dzisiejszego spotkania była Warmia Olsztyn, która zajmuje 14 miejsce w tabeli. W 10  meczach zwyciężyła trzy razy i doznała 7 porażek. Gospodarze mają na swoim koncie 4  zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki i zajmują 8 miejsce w tabeli.

Piłkarze Motoru dobrze zaprezentowali się w ostatnim spotkaniu ligowym na wyjeździe w Ornecie. Niestety w sytuacjach podbramkowych zawodnikom z Lubawy w tym sezonie zwyczajnie brakuje trochę szczęścia.

Początek pierwszej połowy, to sporo chaosu na boisku. W 24 minucie goście po jednej z kontr,  mogli zdobyć  bramkę, ale doskonale obronił Kościński. Kilka minut później po akcji całej drużyny gospodarze obejmują prowadzenie. Strzelcem bramki jest Piotr Sobótka. Pod koniec  pierwszej połowy kapitalnymi strzałami z ok. 30 metrów popisał się Roman Śnieżawski. Jednak jeden obronił bramkarz gości Adrian Orzeł, a drugi strzał był obok bramki. Pierwsza połowa  kończy się  prowadzeniem 1:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie piłkarze grali podobnie, gra toczyła się w środkowej części boiska. Na boisku nic ciekawego się nie działo. Jeden z zawodników gości w  64  minucie, otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko i drużyna Warmii grała w 10-tkę. W 78 minucie druga bramkę dla gospodarzy zdobył Roman Śnieżawski, który już w pierwszej połowie udowodnił, że to jego dzień. Motor objął prowadzenie na 2:0. Trenerzy dokonali zmian w drużynach w końcówce spotkania, jednak do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Motor Lubawa pokonuje Warmię Olsztyn 2:0 i zdobywa cenne trzy punkty.

Sędzią głównym spotkania był Karol Rudziński, asystenci - Aleksander Tkaczenko i Daniel Bugajski

Wyjściowy skład drużyn:

Motor: Kościński, P.Sobótka, Gerka, Śnieżawski, Konicz, Zasuwa, Goździejewski, JÓzefowicz, Olejniczak, Chmielewski .

w  drugiej połowie  grali także:Burhart,Kowalski,Szymański,Bah,Kleber,Michalak

Warmia Olsztyn: Orzeł, Sznitko, Smolinski, Filipek, Gendera, Ogrodowski, Oleszko, B.Sobótka, Skarbek, Brych, Kosek