Constract Lubawa - Grupa Orlik Mistrzem Województwa. Żaki na 3 i 4 miejscu

Zakończyły się trawiaste zmagania ligowe w kategorii żak i orlik. Zarówno finał żaka jak i orlika odbywał się w Lubawie a do walki stanęło 6 najlepszych drużyn z każdej kategorii wiekowej. Pierwsi do rywalizacji przystąpili młodsi czyli dwie drużyny z grupy żak.

Zwycięzcą w roczniku 2011 została drużyna Zatoki Braniewo, która zgromadziła komplet zwycięstw w 5 meczach. Na drugim miejscu znalazła się Olimpia Elbląg, a na najniższym stopniu podium Nasz zespół - KS Constract Lubawa I. Czwarte miejsce przypadło drugiej Naszej drużynie czyli Constractowi Lubawa II. Na miejscu 5 zmagania zakończył Kaczkan Huragan Morąg i a na szóstej lokacie Fortuna Białe Orły Gągławki.

W grupie orlik bezkonkurencyjny okazał się zespół Constractu. Drużyna z Lubawy w pięciu spotkaniach odniosła komplet zwycięstw i tym samym zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach organizowanych przez warmińsko-mazurski Związek Piłki Nożnej. Drugie miejsce wywalczyła Olimpia Elbląg, a trzecie Naki Olsztyn. Tuż za podium uplasował się Sokół Ostróda, piąta była Zatoka Braniewo i na miejscu szóstym Poncio 2010 Lidzbark Welski.

Ogromne brawa i podziękowania kierujemy do Naszych wspaniałych rodziców, którzy jak zwykle pomogli w organizacji zawodów. Dziękujemy!