Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa (0:1) 3:1

Zakończyło się spotkanie 14 kolejki IV ligi. Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali mecz na wyjeździe. Tym razem przeciwnikiem była Olimpia II Elbląg, drużyna zajmująca 14 miejsce w tabeli.

W ostatniej kolejce Olimpia sprawiła miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując na wyjeździe 0:4 Polonię Lidzbark Warm. Motor Lubawa zaś gładko pokonał Tęczę Biskupiec 1:4.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli piłkarze Motoru i pierwsza połowa zakończyła się  prowadzeniem 0:1 po bramce Sobótki.

W drugiej połowie gospodarze podkręcili tempo gry, wyrównali na 1:1 i zdobyli jeszcze dwie  bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli:
Filipczyk, Ziewiec, Ryk.

15 kolejkę Motor Lubawa rozegra na Stadionie Łazienkowskim z Mamrami Giżycko 9 listopada, 13:30.