Błękitni Orneta - Motor Lubawa (1:1) 1:2

Piłkarze Forbet IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej rozgrywają trzecią kolejkę  spotkań. Motor Lubawa grał na wyjeździe w Ornecie. Błękitni Orneta w pierwszym spotkaniu tegorocznych rozgrywek ulegli na własnym boisku Polonii Lidzbark Warm.  0:3. W minioną środę zremisowali w drugiej kolejce z Granicą Kętrzyn 2:2. Piłkarze Motoru zwyciężyli Korsze podczas inauguracji IV ligi i w środę niespodziewanie ulegli drużynie z Barczewa 1:2.

Pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobyli gospodarze  w 14 minucie. Strzelcem bramki był Michał Kurywczak, goście - piłkarze Motoru wyrównali w 40 minucie po bramce Czarka Sobolewskiego.

W  drugiej połowie trener Malinowski dokonał kilku zmian w drużynie Motoru i w 88 minucie, młody wychowanek klubu Radek Gajewski zdobywa bramkę dla Motoru na wagę trzech punktów. Motor Lubawa pokonał 1:2 Błękitnych Orneta i zdobył trzy punkty.

Motor Lubawa
Mazurowski - Sobótka, Szczepański, Gerka, Zelmański, Sobolewski, Rykaczewski, Szymański, Zasuwa, Goździejewski, Chmielewski

W drugiej połowie zagrali: Śnieżawski, Olejniczak, Złotowski, Rogożyński i Radek Gajewski