KS Constract Lubawa - Dreman Opole Komprachcice (5:0) 6:1

KS Constract Lubawa pokonuje beniaminka Futsal Ekstraklasy - Dreman Opole Komprachcice 6:1. Przed meczem piłkarze Constractu otrzymali srebrne medale i puchar za tytuł Wicemistrza Polski  za ubiegły sezon.

Pierwsza kolejka rozegrana w Hali OSIR w Lubawie i gospodarze gładko pokonali beniaminka. Od początku gospodarze dominowali na boisku i szybko padła pierwsza bramka, mimo bardzo dobrej obrony bramkarza gości. Pierwszą bramkę zdobył Pedrinho. Kolejne bramki padały po ładnych akcjach całej drużyny gospodarzy, ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. Kilka minut później Kaniewski i Vitinho. Festiwal strzelecki w pierwszej połowie zakończył ponownie  Pedrinho ustalając wynik na 5:0. Goście w pierwszej połowie praktycznie nie oddali żadnego  strzału na bramkę Imanola Chaveza.

W drugiej połowie trener Dawid Grubalski wpuścił młodzież, która stwarzała groźne akcje pod  bramką gości. Zadebiutował w tym spotkaniu Janusz Okuniewski brat Grzegorza Okuniewskiego, który zastąpił w bramce Imanola. W drugiej połowie bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Łożyński. Gospodarze cały czas grali piękną piłkę, ale w drużynie gości  bramkarz, mimo młodego wieku znał swoje rzemiosło i był najlepszym zawodnikiem zespołu Dreman Opole Komprachcice. W ostatniej minucie honorową bramkę dla gości zdobył Kilian.