KS Constract Lubawa - LSSS Lębork (4:0) 9:1

Zakończyła się 9 kolejka Futsal Ekstraklasy. Gospodarze KS Constract Lubawa podejmował beniaminka LSSS Lębork. W tej drużynie w bramce broni Kacper Zelma były zawodnik KS Constractu Lubawa - wychowanek klubu. Piłkarze z Lęborka po awansie do ekstraklasy wzmocnili się o 4 zawodników, którzy dziś stanowią trzon drużyny, w tym Bonifatio.

Gospodarze już w 3 minucie po kapitalnym strzale Kriezela zdobyli bramkę. Kacper Zelma nie miał nic do powiedzenia. Chwilę później goście mogli szybko wyrównać po akcji i strzale Bonifacio, ale Imanol Chavez  doskonale obronił. W 5 minucie napastnik gości ograł zawodników Constractu i był bliski zdobycia gola. W 6 minucie poprzeczka ratuje drużynę gości przed utratą drugiej bramki po akcji Pedrinho i Pereiry.
Kolejne bramki padają w 11 minucie - Pedrinho zdobywa drugą bramkę po ładnej, solowej akcji. W 12  minucie Jakub Raszkowski podwyższa wynik spotkania na 3:0. 17 minuta Pedro Pereira zdobywa kapitalną bramkę podwyższając na 4:0.

W drugiej połowie na parkiecie pojawił się Sebastian Grubalski, który w 24 minucie zdobył bramkę  podwyższając na 5:0. W dalszej części po dłuższej przerwie pokazał się na parkiecie Vitinho. W 26 minucie Mateusz Łożyński zdobywa bramkę i jest 6:0.
32 minuta Vitinho i Ossowski stworzyli groźną akcję pod bramką Rafała Łapigrowskiego, który zmienił  Kacpra Zelmę. Mateusz Madziąg w 34 minucie zdobywa bramkę honorową dla gości.
Na boisku pojawił się Janusz Okuniewski - wychowanek Constractu. W 37 minucie po błędzie pod własną  bramką Madziąga, Sebastian Grubalski zdobywa bramkę, a minutę później po akcji z Vitinho zdobywa trzecią bramkę w tym spotkaniu i podwyższa wynik na 8:1.

Trener Dawid Grubalski w drugiej połowie postawił na młodzież i dał odpocząć m.in: Pedrinho.
W 39 minucie Paweł Ossowski zdobywa 9 bramkę w tym spotkaniu. Żółte kartki w spotkaniu otrzymali w 29 minucie Brazylijczyk Pereira z drużyny gospodarzy i Hiszpan Eric Tabares z Lęborka.