DKS Dobre Miasto - Motor Lubawa (1:0) 1:1. Skrót meczu VIDEO

Dziś w Dobrym Mieście piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 4 kolejkę. Dobre Miasto to beniaminek  w IV lidze. Do tej pory gospodarze nie zdobyli żadnego punktu w 2 meczach, mając jeden mecz  zaległy z Błękitnymi Pasym na własnym boisku. Motor ma w dorobku 3 punkty po zwycięstwie na Mazurem Ełk i dwóch porażkach z Huraganem i Jeziorakiem.

Piłkarze gospodarzy zaczęli spotkanie odważnie, nie bali się rywala. W pierwszej połowie prezentowali się dobrze na boisku i strzelili bramkę w 42 minucie po golu Aleksandra Tomasza. Goście mieli kilka akcji po strzałach na bramkę Modrzewskiego, Szymańskiego i Radka  Gajewskiego, który z 5  metrów strzelił nad  bramką gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Po przerwie trener Krzysztof Malinowski dokonał zmian. Wszedł Zelmański za Zasuwę  i  Gajewskiego zmienił Miłosz Olejniczak. W drugiej odsłonie sędzia pokazuje żółte kartki, 2 zawodnikom gospodarzy i jedną dla Motoru. W 60 minucie na boisko Motoru wchodzi w miejsce  Snieżawskiego - Paweł Ewertowski i  Diemishev zmienia Szymańskiego, ale zmiany nie przynosiły spodziewanego efektu. W 76 minucie pada bramka wyrównująca dla Motoru Lubawa po golu  Szymona Modrzewskiego jest 1:1.

Motor po zdobyciu bramki ma przewagę na boisku, gra się zaostrzyła i sędzia ponownie  pokazuje żółte kartki. Jedna dla gospodarzy, druga dla gości. W drużynie Motoru kolejna zmiana,  wchodzi Zdunek w miejsce Dąbkowskiego. W końcówce piłkarze Motoru mogli zdobyć drugą bramkę po zamieszanie w polu karnym gospodarzy Łukasz Goździejewski oddaje strzał pod poprzeczkę, ale kapitalnie obronił bramkarz DKS. Spotkanie kończy się remisem 1:1.