Szynaka Motor Lubawa - Sokół Ostróda 1:2

Po remisie w ubieglym tygodniu w Działdowie, 18 sierpnia o godzinie 17.00 na remontowanym stadionie łazienkowskim lubawska drużyna była zdecydowanym faworytem z beniaminkiem III ligi drużyną Sokoła Ostróda.

Niestety po pierwszej połowie Motor przegrywał 2:0. Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu wolnego  po pięknym strzale Pawła Sędrowskiego, bramkarz lubawski- Jacek Malanowski nie miał nic do powiedzenia. Trzy minuty później po jednej z kontr i błędzie obrony  bramkę zdobył Igor Biedrzycki.

Dopiero w drugiej połowie Motor zaczął się lepiej prezentować. Zmiana dokonana na poczatkui drugiej połowy (Bartka Dobrońskiego i Daniela Chylińskiego) na Jarosława Chodowca i Piotra Piceluka spowodowała, że obraz gry się zmienił. Piotr Piceluk wykorzystał jedną z okazji w 18 minucie po przerwie i strzela bramkę kontaktową. Minutę później Bazyli Jabłonowski  sam na sam z bramkarzem strzela prosto w ręce bramkarza. W  drugiej połowie Motor miał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale niestety  doskonale  bronił bramkarz Sokoła  i mecz zakończył się wynikiem  1:2. W drużynie gości  grało kiilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie grali w OKS Olsztyn.

Warto przypomnieć, że Motor w ubiegłym sezonie  na własnym boisku, przegrał tylko jeden raz. W całym zeszłym sezonie (2011/12) w piętnastu meczach w Lubawie, drużyna zdobyła 32 punkty (9 zwycięstw,  5 remisów, 1 porażka. (mz)

.
ludzie jacy kibole.kolo kibola zaden z nich nie stał.to zasrancy sa jacys nie kibole
(2012-08-24 19:49:53)
Mieszkaniec lubawy
Od wielu lat chodzę na mecze Motoru,ale to co teraz dzieje sie na trybunach to zenada (chodzi mi tylko o grupkę młodych kiboli z Ku(......)m na czele).Wcale bym sie nie zdziwił,jakby zabrali szalik niepełnosprawnemu.Kibole Sokoła,którzy byli w klatce równiez kultura nie grzeszyli.Było wielu kibiców z Ostródy,którzy byli miedzy kibicami z Lubawy.Tu było kulturalnie i bez zaczepek z obu stron.Dla tych kibiców pozdrowienia z Lubawy. P.s.STOP dla lubawskich kiboli!!!
(2012-08-24 15:01:10)
Mały
lubawscy kibole he he pajace zobaczymy co pokarzą na następnym meczu!!pewnie lepiej wyskoczyć do niepełnosprawnego niż do normalnego gościa
(2012-08-23 23:17:33)
Mały
prezes Motoru na koniec sezonu robi grila dla piłkarzy i PSEUDO kibiców a oni w pierwszym meczu nowego sezonu pokazuja mu rogi i burdy podczas meczu,a co do zapowiedzi przez zarząd o grupach kikiców to sobie moga naskoczyć
(2012-08-23 23:13:04)
Xxx
właśnie zajął się tymi gówniarzami truszczyński pozwalając na wejscie na obiekt gówniarzom z zakazem stadionowym pozwalając na chlanie a dalej się potoczyło.PS przywalił w chuj... z ochrona w tamtym sezonie to ma teraz porządek hehe i dobrą ochrone co w przerwie kamizelki ściągali bo w majtkach dziewczyny miały. A co dotyczy szalika to buraki lubawiaki tylko takim potrafią zabrać ludziom szliki chorym co nie potrafią się obronić jak przyjechało 10 iławiaków i krzykneli w parku to w 2 min. wyjeb.... ze stadionu ze strachu pajace, a jak płakali w tamtym sezonie jak ochrona normalna ich trzepała na bramie że na ostatnie mecze to dzieci przychodziły na żyletkę bo za darmo wejście mieli hehe a miejscowa huliganka za płotem w łazienkach stała i był porządek.
(2012-08-22 23:10:16)
Wstyd
Widziałem tego chłopaka bo chyba o niego chodzi ledwo chodził jest widocznie w półsparaliżowany! Po meczu płakał idąc ze starszym panem do samochodu z rozmowy starszego pana z innymi ludźmi wynikało, że kibic motoru zerwał mu szalik z szyi! szkoda, że przez takiego bandziora idzie w świat zła opinia o naszym mieście i cierpią normalni fani Motoru. Ktoś powinien w Lubawie zająć się tymi gówniarzami!
(2012-08-21 01:01:20)
Ultras
nic nam o tym nie wiadomo ze jakis niepełnosprawny kibic stracił szalik , jeżeli tak to przykro na z tego powodu ze jakis pajac zrobił cos takieg , sprawa zostanie wyjaśniona i jeżeli to prawda to szalik zostanie zwrócony .
(2012-08-20 21:24:11)
Marek
Zarząd podjął decyzje o odbywaniu sie rozgrywek bez zorganizowanych grup kibiców
(2012-08-20 19:49:19)
Kibic sokoła
Mowa do Lubawskich kibiców. Nie macie za grosz ambicji i honoru ukrasc szalik niepełnosprawnemu? To przesada kozaczki.
(2012-08-20 16:19:39)
Sokół
BRAWA dla wioskowych debili z Lubawy którzy ukradli szalik niepełnosprawnemu kibicowi Sokoła! Nie macie ani grama honoru!!!
(2012-08-20 13:22:35)
Jubi
Z calego spotkania to tylko kibicom podziekowac. Tak trzymac... .Pozdro dla KIBOLI.Byle tak dalej bedzie OKI]]]
(2012-08-20 10:00:02)
Ktoś
A bramkarz motoruuuu to kto to w ogole???? Jakas panienka???? Recznik powieszony na bramce by lepiej sie wykazal ;/;/;/;/;/
(2012-08-20 00:51:50)
K
przeciez byla ochrona z firmy szklomal.
(2012-08-19 20:28:55)
Anna
Jaka wspaniała fotograficzna dokumentacja meczu. Brawo , brawo , brawo . Zawodnicy fotografowani w locie, najlepsze to z lecącym bramkarzem... zdjęcie 165 i 166 To zasługuje na nagrodę...jeszcze raz wyrazy uznania Pozdrawiam serdecznie
(2012-08-19 20:18:18)
ADAMIAKOWA
TEN MECZ TO TRENER MOTORU PRZEGRAL JUZ W SZATNI WYSTAWIAJAC DWOCH NISKICH ZAWODNIKOW NA ATAK, A PICELUKA NA LAWCE. GRATULUJE TRENEROWI ZNAJOMOSCI USTAWIENIA DRUZYNY POD TAKIEGO PRZECIWNIKA JAKIM BYL SOKOL. TO USTAWIENIE PODOBNO BYLO PRZERABIANE W MECZU Z DZIALDOWEM.IDAC DALEJ TYM TROPEM SWOICH LUDZI TRZEBA BYLO GDZIES WSTAWIC. NIE WAZNE JAK GRAL WAZNE ZE GRAL.
(2012-08-19 15:02:58)
OKS..
panie trenerze na litosc nie na raz,tylko cofając sie bokiem na ugietych nogach ,pózniej wychodzi taka kicha ze cały stadion ma beke..
(2012-08-19 12:02:49)
P.o
Brak odpowiedniego zabezpieczenia ciekawe kto dopuscil do wczorajszego meczu? Kibice na tartanie itp. Klania sie ustawa o Imprezach msowych zostalo zlamanych kilka paragrawow tej ustawy. Powodzenia dalej z ulomnoscia zabzpieczenia ladu i porzadku piblicznego.
(2012-08-19 11:30:49)
Adamekost
"W drużynie gości grało kiilku (hehe) zawodników, którzy w ubiegłym sezonie grali w OKS Olsztyn" to niech redaktorek napisze kto, poniewaz nie kilku tylko dwóch: P.Sędrowski grał wiosne w sezonie 2011\2012 w Sokole i I.Biedrzycki przyszedł teraz.Pozdrawiam.