Constract Lubawa - FC Toruń 4:3

Debiutujący w I lidze piłki futsalowej Constract Lubawa pokonał w dniu dzisiejszym 14 grudnia FC Toruń 4:3 (1:2). Zespół z Torunia zajmuje III miejsce w tabeli I ligi.

Pierwsza bramkę dla gospodarzy zdobył Bartosz Lewandowski po minucie goście wyrównali. Kilka minut później padła bramka dla gości i do przerwy goście prowadzili 1:2.

Druga połowa przyniosła kolejne bramki dla Constractu po strzałach: Arkadiusza Modrzewskiego, Jarosława Szulca i Mateusza Sadowskiego. Dobre spotkanie rozegrał po raz kolejny lubawski bramkarz Grzegorz Kamiński. Było to ostatnie spotkanie w tym roku. (mz)