KS Constact Lubawa - AZS UW Warszawa 2:1

W sobotę o godzinie 18.00 w hali sportowej przy ul. Św. Barbary rozegrany został mecz ligi futsalu na własnym boisku w którym KS Constract Lubawa zmierzył się z trzecią drużyną tabeli drużyną AZS UW Warszawa.

Po emocjonującym pojedynku młodzi piłkarze z Lubawy pokonali gości 2:1 po bramkach  Daniela Sassa - 29' i Miłosza Jarzembowskiego 34'. Dla gości bramkę zdobył Przemysław Cegiełko w 31 minucie.

Nasi zawodnicy tym samym zrewanżowali się za dotkliwą porażkę w stolicy. Drużyna z Warszawy przyjechała tylko w składzie siedmioosobowym, a mimo to w końcówce spotkania była bliska wyrównania, ale dzięki znakomitej postawie lubawskiego bramkarza Marcina Piotrowicza, Constract zdobył trzy cenne punkty w tabeli I ligi.

Podczas dzisiejszego meczu piłkarze Constractu wręczyli tulipany wszystkim Paniom, które były na trybunach.