Dąb Dąbrowa Białostocka – Szynaka Motor Lubawa 5:1

18 kwietnia w Dąbrowie Białostockiej lubawski Motor rozegrał 26 kolejkę III ligi. Po  zwycięstwie nad  Huraganem w Morągu i wyrównanym pojedynku z liderem Płomieniem Ełk, zawodnicy wyjechali w dobrych nastrojach na spotkanie z czołową drużyną III ligi.

Piłkarze gospodarzy trzy ostatnie mecze wygrali. Z Mrągowią Mrągowo 2:0 i Granicą  Kętrzyn oraz na wyjeździe z Warmią Grajewo 2:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Bramkę dla lubawskiego zespołu zdobył  Bazyli Jabłonowski w 43  minucie. Dla gospodarzy bramki zdobyli: Maciej Orpik 30, Marcin Dzitkowski 62, 77, Marcin Firańczyk 83, Jacek Markiewicz 90

Niestety w drugiej połowie drużyna gospodarzy - Dąb Dąbrowa Białostocka zdobyła cztery bramki i pokonała Motor Lubawa 5:1. (elubawa)