Szynaka Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto 1:0

Dzisiejszym rywalem Motoru Lubawa w 3 kolejce IV ligi piłkarskiej była drużyna DKS z Dobrego Miasta, która podobnie jak Motor ma tylko jeden punkt w tabeli. Po ostatnich występach kibice spodziewali się zwycięstwa swojej drużyny i tak też się stało choć z trudem Motor pokonał gości 1:0.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. Motor oddał praktycznie tylko jeden strzał w tej połowie w światło bramki gości. W 40 minucie Marek Śnieżawski strzelił z ok. 20 metrów, ale bramkarz obronił.

Pierwsze część drugiej połowy, to chaotyczna gra obu drużyn. Po dokonaniu zmian w końcówce spotkania po akcji lewą stroną Łukasza Lewalskiego bramkę na wagę trzech punktów zdobył Marek Śnieżawski.

Od 70 minuty gra stała się ciekawsza i emocjonująca. W końcówce goście mogli wyrównać po strzale i zamieszaniu na polu karnym Motoru, zawodnik gości trafił w poprzeczkę.

W doliczonym czasie, gry krótko po wejściu na boisku Kamil Sass popisał się pięknym strzałem z pola karnego, ale bramkarz gości wypiąstkował poza boisko. (mz)

Do Motorr

Parę medali?? Jeżeli 12 to jest parę, to gratuluję. Nawet jeśli jesteśmy tylko sezonowymi kibicami (nie wiem w jaki sposób być kibicem letnich mistrzostw zimą) to niech chociaż kilkoro dzięki temu zacznie trenować, warto.

A piłka nożna, każda to żenada, kasa o której nie mamy pewnie nawet pojęcia płynie na konta balującyh piłkaży a ciągle faceci się nią podniecają. Zapowiedziałam mężowi żartem (bo niestyety jest niereformowalny i naiwny), że piłki nożnej w naszym domu nie będzie się oglądało. Każdy inny sport, tylk nie piłka!!

(2014-08-19 23:09:18)
UEFA

Jak Ci zawodnicy to nawet na piłkarzy nie wyglądają... Gościu z nr. 9 z Motoru jest taki gruby że przez koszulkę mu się cycki  i brzuch odciska... to jest jakiś żart... albo się jest sportowcem i się daje młodzieży dobry przykład albo w tygodniu wali się browary po pracy a w weekend wódka na Wichrach... Młodzież powinna grać i być odpowiednio szkolona, ale to jest temat rzeka i o polskiej piłce to by 1000 książek napisał. To jest IV liga i nie ma co wymagać ale gwiazdy światowego futbolu też grały kiedyś na podwórkach lub w niskich ligach (ale nie w Polsce bo tu dobrych skautów nawet nie ma). Pozdrowienia dla TYCH CO MYŚLĄ ŻE W POLSKIEJ PIŁCE BĘDZIE LEPIEJ :)

(2014-08-19 20:58:36)
MOTORR!!

Nie , nie boli tylko śmieszne to jest jak wszyscy lekkoatletyka bo zdobyli parę medali , zaraz się zaczną MŚ w siatkę zdobędą brąz i znowu sezonowcy lecą na siatkę , zaraz szczypiorniści zdobedą srebro i będzie to samo , ale nikt nie spojrzy na to jak kiedyś nasza Polska reprezentacja grała i wygrywała z czołówką. Pozdrawiam SEZONOWCÓW !

(2014-08-19 20:29:51)
Małpa do motorr!!

MOże i sezonowcy ale coś w sezonie pokazują a kopacze co sezon pokazują d... he he i nie mów, że hejtuję bo tylko prawdę piszę... Boli?

MOTORR !!

Teraz nagle lekkoatletów bo co ? Bo lecą mistrzostwa ? Proszę was. Sezonowcy i wielcy hejterzy ! Pozdrawiam !

(2014-08-18 14:50:29)
Małpa

Dlaczego Polacy szaleją na punkcie piłki nożnej,choc większych cieniasów na świecie nie ma? Plasujemy się w światowym rankingu chyba na przedostatnim miejscu.Nie lepiej w końcu docenic siatkarzy, szczypiornistów czy naszych wspaniałych lekkoatletów? A kopacze niech się grac pouczą...

(2014-08-18 09:40:28)