Szynaka Motor Lubawa - Warmia Olsztyn 2:2

Dzisiejszym przeciwnikiem lubawskich piłkarzy grających w IV lidze była drużyna Warmii Olsztyn. Na boisku spotkały się dwie drużyny ze środka tabeli.

Po słabej grze, gospodarze zremisowali 30 sierpnia br. z drużyną z Olsztyna 2:2. Pierwszą bramkę dla gości już w 20 minucie spotkania zdobył Szymon Długokęcki.

Gospodarze przez 40 minut nie oddali żadnego strzału na bramkę gości. Dopiero pod koniec pierwszej połowy z rzutu wolnego zawodnik Motoru Grzegorz Żak strzelił w poprzeczkę, a kilka minut później Marek Śnieżawski nie trafił w piłkę na polu karnym.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Goście po pięknej solowej akcji Kamila Kępki zdobywają drugą bramkę i wynik jest 0:2.

Końcówka spotkania i kilka zmian w składzie. Determinacja lubawskich piłkarzy i w efekcie bramkę kontaktową zdobywa Marek Śnieżawski w 75 minucie.

Piłkarze Motoru uwierzyli, że mogą w dniu dzisiejszym zdobyć chociaż jeden punkt i tak też się stało.

W końcówce spotkania spotkania Łukasz Świgoń zdobył drugą bramkę dla Motoru i ustalił wynik na 2:2. (mz)