Fotorelacja z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zapasach w stylu klasycznym

Jak już informowaliśmy naszych czytelników 25 października w Lubawie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach w stylu klasycznym Regionu D. Do rywalizacji przystąpiło 106 zawodników z 22 klubów.

W doborowym towarzystwie zawodnicy z Lubawy zajęli drużynowo 3 miejsce. Pierwsze miejsce drużynowo wywalczyli zawodnicy Olimpijczyka Radom - drużyny, której trenerem jest Łukasz Fafiński wychowanek lubawskiego klubu.

Indywidualnie reprezentanci Sokoła Lubawa zdobyli: jeden złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale.

Podczas otwarcia zawodów burmistrz miasta wręczył zapaśnikom Sokoła Lubawa nagrody za wybitne osiągnięcia Michałowi Zawadzkiemu uczestnikowi Mistrzostw Europy Kadetów w Samokow w Bułgarii i Tomkowi Ewertowskiego finaliście Mistrzostw Polski Seniorów w wadze 75 kg - V miejsce. (mz)