GKS Wikielec - Motor Lubawa 1:0 (0:0)

Zakończyło się spotkanie w kolejnym meczu o mistrzostwo IV ligi gdzie piłkarze Szynaka Motoru Lubawa rozegrali spotkanie wyjazdowe z liderem rozgrywek GKS Wikielec.

Po serii 4 porażek Motor w ostaniem meczu pokonał Mamry Giżycko 3:0 więc kibice liczyli na dobrą grę swoich zawodników.

30 października br. o godz. 18.00 przy sztucznym oświetleniu rozegrana została XV kolejka. Pierwsza połowa przy dobrej postawie lubawskiej drużyny zakończyła się remisem 0:0.

W drugiej połowie w 55 minucie sędzia podyktował bardzo problematyczny rzut karny dla gospodarzy za zagranie ręką na polu karnym i pierwszą bramkę dla gospodarzy  zdobył Remigiusz Sobociński, jak się później okazało jedyną w tym spotkaniu.

Dwie czerwone kartki w tym spotkaniu otrzymali zawodnicy Motoru: Marek Śnieżawski i Jacek Hulewicz. (elubawa)

Jazon do kibic

czytanie ze zrozumieniem polecam. ogolnie przyswojenie jezyka polskiego. a zakoncze cytatem : "nie daj sie wciągnąć w rozmowe z idiotą (czytaj z tobą), bo zniży cie taki do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" pzdr

(2014-11-02 22:04:39)

do jazona  Widzę, że swoją i .......... nie odbiegasz od poprzedników. A sprawdzić to możesz czy np. spuścileś wodę itd. Prawdziwe kibicowanie nie polega tylko na krzykach typu "sędzia ......... czy też złodzieje". Prawdziwiy kibic jest zawsze ze swoją druzyną na dobre i na złe i nie tylko na stadionie. Troche pomyśl, a później napisz. Nie mam zamiaru więcej polemizować, więc dalsze wypociny pozostana bez odzewu.

(2014-11-02 13:29:57)
Jazon

#kibic,

chetnie sprawdze ten Twoj 30-letni staz kibicowania tej druzynie. pierdu-pierdu

(2014-11-02 11:48:25)

Do odpowiadających na moje zapytanie. Gdybym mógł być to byłbym, a jeżeli nie byłem tzn., że nie mogłem /wyjazd poza Lubawę/. Jeżeli chodzi o tą drugą odpowiedź, to każdy sądzi według siebie. Jeżeli sam obrabiasz i nie masz odwagi się podpisać to twoja sprawa. Mnie jako kibica z ponad 30 letnim stażem interesuje sprawa "mojego" klubu i dlatego sie pytam. Wasze pseudo odpowiedzi świadczą o waszej i........ .

(2014-11-02 09:24:49)
Do Kibica

Co się tak dopytujesz ,znowu chcesz komu tyłek obrobić bo tylko to umiesz robić.

Fafa

Wikielec chce awansować i stąd sędziowanie pod Winkiel !

(2014-11-01 17:56:03)
Mat

Na meczu nie byłem,ale jest parcie na Wikielec-stąd nie dziwi poziom sędziowania;-)

(2014-11-01 13:23:41)

Motorek brawo za gre ale tego meczu nie mogliście wygrac bo działacze ??? Wikielca postarali się o sędziego i obserwatora którzy pilnowali wyniku już od początku meczu kartki w jedną stronę i kulminacja rzut karny śmiechu warte a tłumaczenia obserwatora żenada Trenerze zachowanie pana nie eleganckie krzyczec złodzieje będzie kara ale po takim występie sędziego zrozumiałe

(2014-11-01 13:07:01)
...

jakie władze, taki klub, taka pilka

(2014-11-01 12:12:53)
MOTOR ZAGRAŁ NAJLEPSZE SP

Byłem na tym meczu , oglądałem , widziałem i się śmiałem , z miernego sędziego który nie potrafił dobrze biegać. Zawodnik motoru zagrywa ręką 2 metry poza polem karnym a sędzia dyktuje rzut karny . Śniegu biegnie , kolcz wpada mu w nogi i jest faul dla Wikielca gdzie śniegu dostaję drugą żółtą , pierwszy faul hulewicza , nawet nie groźny i od razu czerwona kartka , sędzia wziął to na krzyki jednym słowem . Całe spotkanie było tylko Ała  , sędzia gwizdał pod Wikielec . Pozdrawiam pana sędziego z Elbląga !

(2014-10-31 22:31:18)