Andrzej Guzowski zwycięzcą osiemnastego turnieju

W rozegranym w czwartek turnieju tenisa stołowego w Lubawie uczestniczyło 31 graczy w tym 4 zawodniczki. Jest to najniższa frekwencja w tej edycji lubawskiej ligi.

W finale 26 lutego br. spotkali się zawodnicy bezpośrednio rywalizujący ze sobą o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wygrał Andrzej Guzowski, pokonując Pawła Deskę po wyrównanym i emocjonującym meczu 3:2.

Paweł Deska bardzo przeżywał porażkę, co odbiło się w pojedynku o drugie miejsce, w którym uległ M. Surdykowskiemu.
Największą niespodziankę sprawił Patryk Jankowski, pokonując w ćwierćfinale M. Surdykowskiego 3:2 - zajął 6 miejsce, które jest największym osiągnięciem w jego tenisowej karierze.
Dobrze zaprezentował się zwycięzca ligi z poprzedniego roku Marcin Zieliński. Zajął 4 miejsce - wygrał m.in z liderem T. Golderem i drugim w klasyfikacji generalnej W. Łątkowskim i pokazał, że będzie się liczył w następnej edycji, w której jak powiedział będzie uczestniczył.

Wśród pań najlepiej zaprezentowała się Iławianka Emilia Włodarska - zajęła 10 miejsce (pokonała m.in. również Iławianina Zbigniewa Gostóła).
Do zakończenia tenisowej ligi pozostały trzy punktowane turnieje w marcu w dniach 5,12 i 19.03.