KS Constract Lubawa - AZS WSIU Malwee Łódź 3:2

Dziś na Hali Widowiskowej OSIR przy ul. św. Barbary KS Constract Lubawa podejmował drużynę AZS WSIU Malwee Łódź. Był to ostatni mecz I ligi futsalu mijającego sezonu. Dlatego oczekiwania na zdobycie kompletu punktów były duże, szczególnie po ostatnich porażkach.

Pierwszą bramkę meczu zdobył dla gospodarzy Miłosz Jarzembowski, a kolejną z rzutu karnego Bartosz Lewandowski. Goście nie złożyli jednak broni i gola kontaktowego strzelił Emil Młynarczyk. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:1 dla konstruktorów.

W drugiej połowie wynik na 3:1 podwyższył Jarosław Szulc. Ostatnie 5 minut spotkania było nerwowe, a Łodzianie w piątkę coraz częściej gościli pod bramką Mateusza Lewalskiego. Ataki te zakończyły się ustaleniem wyniku spotkania na 3:2 przez Kamila Wasiaka. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Bartosz Lewandowski. (mz)