Lider Złotowo - Płomień Turznica 1:3

W niedzielę 24 maja na boisku w Złotowie spotkały się dwie drużyny z czołówki tabeli B klasy, gospodarz  - Lider Złotowo oraz Płomień Turznica.

22 kolejka rozegrana została przy pięknej pogodzie i sporej ilości kibiców obu drużyn. Mecz był bardzo ciekawym, szybkim i stojącym na wysokim poziomie piłkarskim widowiskiem w wykonaniu obu drużyn .

Pierwszą bramkę po rzucie rożnym i dośrodkowaniu zdobył  dla gości Arkadiusz Ziółkowski w 36 minucie. Gospodarze odpowiedzieli bramką Mateusza Kruszewskiego w 38 minucie. Drugą bramkę dla gości w pierwszej połowie zdobył  ponownie Adam Ziółkowski ustalając  wynik  1:2.

W drugiej połowie spotkanie przebiegało podobnie. W końcówce spotkania goście  zdobyli  trzecią bramkę i wygrali spotkanie 1:3.

Płomień Turznica z dorobkiem 48 pkt po zwycięstwie w Złotowie  został liderem tabeli,  drugi jest Lider Złotowo z dorobkiem 47 pkt. i  ma jeden  mecz mniej. Płomień pauzuje w ostatniej kolejce -  26 na zakończenie rozgrywek B klasy. Walka  o  awans  do A klasy będzie więc ciekawa  do 26  czerwca br.