MLKS Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn 0:1

Dziś 30 sierpnia w samo południe na stadionie Łazienkowskim zmierzyły się dwie  drużyny IV ligi  ze szczytu tabeli. Motor Lubawa podejmował rezerwy Stomilu Olsztyn.

Pierwsza połowa spotkania od początku była ciekawa. Goście grali szybkie kontry, ale najlepszy zawodnik w drużynie Motoru Jacek Malanowski nie pozwolił na zdobycie gola. W końcówce pierwszej połowy Łukasz Lewalski  sam na sam z bramkarzem gości nie trafił w bramkę i pierwsza połowa zakończyła się  bezbramkowo.

W przerwie meczu działacze klubu przygotowali niespodzianki dla piłkarzy, rodziców, kibiców oraz  Piotr Truszczyński, który sponsorował dzisiejszy mecz  wręczył koszulkę Motoru dla Burmistrza Lubawy Macieja Radtke.

Druga połowa była wyrównana i ciekawa. W 67 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla gości i jest 0:1 dla Stomilu II. Bramkę jak się okazuje na wagę trzech punktów zdobywa Piotr Wypniewski.

Trener Motoru dokonuje zmian: wchodzi Łukasz Świgoń i Adrian Zasuwa. Gospodarze w końcówce stwarzają kilka dogodnych sytuacji do zdobycia wyrównania niestety zabrakło skuteczności. Motor ulega na własnym boisku drużynie z Olsztyna  0:1.

Gospodarze niestety przegrali na własnym boisku. Szkoda tylko, że sędzia spotkania Kamil Książek, w mojej ocenie zbyt pochopnie podjął decyzję dyktując rzut karny dla gości.