Omulew Wielbark - MLKS Motor Lubawa (0:2) 0:3

W niedzielne popołudnie 4 października przy pięknej słonecznej pogodzie piłkarze MLKS Motor Lubawa rozegrali na wyjeździe XI kolejkę spotkań IV ligi. Piłkarze Omulew Wielbark dotychczas na własnym boisku nie przegrali i aktualnie zajmują VI miejsce w tabeli z dorobkiem 18 pkt po 10 spotkaniach.

Motor po ostatnich sukcesach jako wicelider tabeli jechał do Wielbarka z nastawieniem walki o komplet punktów.

Na początku spotkania Motor obejmuje prowadzenie po bramce Łukasza Lewalskiego 1:0. Kilkanaście minut później pada druga bramka dla Motoru Lubawa po strzale Tomasza Śnieżawskiego. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie wydawało się, że gospodarze tak łatwo skóry nie sprzedadzą, ale piłkarze z Lubawy zdobywają trzecią bramkę po strzale kapitana Marka Śnieżawskiego i takim wynikiem kończy się całe spotkanie.

Motor Lubawa po dobrej grze pokonał na wyjeździe Omulew Wielbark 0:3.  (elubawa)

W dniu wczorajszym młodzi piłkarze MLKS Motor Lubawa pokonali na stadionie Łazienkowskim swoich rówieśników z Iławy 6:1.

Z tego spotkania szersza fotorelacja wkrótce.