Politechnika Gdańska - KS Constract Lubawa (0:2) 1:4

Piłkarze KS Constract Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym 10 kolejkę I ligi grupy północnej. Tym razem wyjechali do Gdańska na spotkanie z Politechnika Gdańsk. Gospodarze zespół z Gdańska zajmuje 6 miejsce w tabeli, zaś Constract jest na 4 miejscu.

W pierwszej połowie drużyna z Lubawy zdobyła dwie bramki za sprawą Miłosza Jarzembowskiego w 9 minucie i 13 minucie Jarosława Szulca. Do przerwy 0:2.

W 30 minucie Piotr Wardowski zdobywa bramkę kontaktową dla gospodarzy jest 1:2. Kiedy wydawało się, że nastąpi wyrównanie w 35 minucie piłkarze z Lubawy po akcji Piotra Karbowskiego zdobyli 3 bramkę, którą strzelił ponownie Miłosz Jarzembowski po dobitce.

W ostatniej minucie meczu Piotr Karbowski zdobywa czwartą bramkę dla drużyny z Lubawy. KS Constract Lubawa pokonuje na wyjeździe Politechnikę Gdańską 1:4.

Żółte kartki: Maciej Urtnowski (PGD) i Pawlicki (PGD)

Skład KS Constract Lubawa: Kamiński, Lewalski – Sass, M. Jarzembowski, Mederski, Diemishev, Grubalski, D. Jarzembowski, Karbowski, Ossowski, Sadowski, Szulc, Wolski.

Skład Politechnika Gdańska: Bucholc, Chodorowski – Wardowski, M. Urtnowski, Pawlicki, Nowicki, Orzoł, Osiński, Kopecki, S. Urtnowski, Martynowski.