Remis i porażka Motoru w kolejnych sparingach

Piłkarze Motoru nie zwalniają tempa w przygotowaniach do sezonu. Beniaminek III ligi z Lubawy w miniona sobotę 23 lipca rozegrał dwa mecze kontrolne przed sezonem. Pierwszy z Mławianką Mława IV ligowa drużyną. W pierwszej połowie bramki zdobyli dla gospodarzy Piotr Wypniewski i z karnego Marek Śnieżawski. W  drugiej połowie trener Motoru dokonał zmian i lepsi okazali się goście, którzy zdobyli dwie bramki po strzałach Daniela Orzechowskiego (2:2).

Tego samego dnia podopieczni Arkadiusza Matza o godz. 15.00 rozegrali drugie spotkanie z  drużyną A klasy - ITR Jeziorak Iława. Po wyrównanej grze bramkę zwycięską dla gości w końcówce spotkania zdobył Dominik Ćwikliński. Motor Lubawa -  ITR Jeziorak Iława 0:1. Już w najbliższy piątek 29 lipca kolejny mecz kontrolny tym razem rywalem Motoru będzie GKS Wikielec. (mz)