Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża 1:1

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali VI kolejkę III ligi. Przeciwnikiem na Stadionie Łazienkowskim w dniu dzisiejszym była ósma drużyna tabeli ŁKS 1926 Łomża, która w 5 meczach zdobyła 7 pkt.

Mecz zaczął się mocnym akcentem, bo już w 4 minucie spotkania Borys Wasiutyn zdobywa pierwszą bramkę dla Motoru Lubawa. Szczęście nie trwało długo i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piękną bramkę zdobywają goście po główce Reinaldo Melao, piłkarza z Brazylii jest 1:1. Pierwsza połowa jest wyrównana, goście próbują organizować akcje ale nieskutecznie. Do przerwy jest 1:1.

Druga polowa to przewaga i dominacja gości. Ambicja, wola walki, zaowocowały tym, że taki wynik gospodarze utrzymali do końca spotkania i zdobyli historyczny punkt w III lidze. Za to należą się brawa wszystkim zawodnikom i trenerowi.

Mecz sędziowała trójka sędziów: Michał Borkowski - sędzia główny, Michał Molenda i Daniel Maciejewski asystenci reprezentujący wydział sędziów Radom.