Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lubawa 3:0 (3:0)

Piłkarze III ligi rozegrali w sobotę i niedzielę 9 kolejkę spotkań. Piłkarze Motoru Lubawa zmierzyli się 25 września o godz. 17.00 z 14 drużyną tabeli, beniaminkiem, który podobnie jak Motor Lubawa awansował do III ligi grupy I północnej Ruch Wysokie Mazowieckie.

Od początku spotkania gospodarze objęli prowadzenie w 6 minucie po bramce najskuteczniejszego zawodnika drużyny Kamila Zalewskiego, który w III lidze zdobył już 4 bramki w poprzednich meczach. Druga bramka padła z rzutu karnego również po strzale tego zawodnika w 18 minucie. W końcówce pierwszej połowy w 34 minucie Kamil Zalewski strzela swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu.

W drugiej połowie gospodarze usatysfakcjonowani z prowadzenia spokojnie kontrolują  mecz i pokonują Motor Lubawa 3:0.

Kolejne spotkanie III ligi Motor Lubawa zmierzy się w Lubawie 1 października o godz. 15 z Jagiellonią II Białystok. (elubawa)