Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lubawa (3:0) 6:0

17 kolejkę III ligi grupy I piłkarze MLKS Motor Lubawa rozgrywali na wyjeździe. Ich rywalem w ostatniej jesiennej rundzie była 8 drużyna tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Drużyna z Nowego Dworu pięciokrotnie wygrywała i aż 8 razy  remisowała podczas tegorocznych rozgrywek.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 14 minucie Radosław Kamiński. Ten sam zawodnik w 41 minucie podwyższył wynik na 2:0. W 43 minucie trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Konrad Perzyna. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie mimo zmian zawodników obu drużyn, gospodarze podopieczni trenera Przemysława Cecherza zdobyli jeszcze trzy bramki wygrywając całe spotkanie 6:0. W drugiej połowie bramki  zdobyli: Przemysława Przysowy,Krzysztof Napora, Bartłomiej Stryjek.  (elubawa)

Był to ostatni mecz rundy jesiennej piłkarzy Motoru Lubawa. Niestety i tym razem sama ambicja i wola walki piłkarzy z Lubawy nie wystarczy. Zdobyty zaledwie jeden punkt podczas 17 kolejek, to znaczy, że III liga po reorganizacji dla drużyny z Lubawy jest zbyt silna. Bilans bramkowy drużyny z Lubawy mówi wszystko - zdobytych bramek zaledwie - 6, straconych aż - 64.

Przed rundą wiosenną władze klubu będą musiały podjąć decyzje dotyczące dalszych rozgrywek. Bez "dobrych zakupów" i profesjonalnego trenera, niestety piłkarze Motoru będą tylko tłem na boisku dla innych drużyn w rundzie wiosennej. Brawa należą się tylko młodym zawodnikom Motoru za postawę w rundzie jesiennej.

Skład Motoru:Przyborowski, Vasiutyn, Andrzej Burchart, Malinowski, Lewalski, Paweł Ewertowski, Roman Śnieżawski, Adrian Zasuwa, Miłosz Olejniczak, Marek Śnieżawski, Piotr Wypniewski.

rezerwowi: Bartosz Dzikowski, Piotr Rykaczewski, Adrian Linkner, Łukasz Margalski, Damian Gierka i Szymon Łątkowski(mz)

Na prośbę internautów prezentujemy materiał filmowy ze spotkania  Motoru Lubawa   z drużyna  Sokół Aleksandrów  Łódzki