III kolejka Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej

W najciekawszym spotkaniu kolejki obrońca tytułu LIDER Złotowo zremisował 5:5 z JORDANEM Kazanice I. Kluczowa dla losów meczu okazała się 18 minuta gry gdy zawodnicy JORDANU przegrywali 5:2 i zdecydowali się zmienić bramkarza. Roszada przyniosła efekt bardzo szybko i niespełna 5 minut później było 5:5. JORDAŃCZYCY mogli pokusić się nawet o zwycięstwo gdyż ostatnie 40 sekund grali w przewadze jednego zawodnika ale ostatecznie obydwie drużyny podzieliły się punktami.

Równie ciekawie było w spotkaniach TERRA Lubawa – AVISTA Łążyn II oraz KS CONSTRACT – MOTOR Lubawa. W obydwu przypadkach drużyny wymienione jako pierwsze decydujące bramki zdobywali w ostatnich sekundach gry i wygrali swoje spotkania po 5:4.

WYNIKI III KOLEJKI

14:00 - TORPEDA Rożental - AVISTA Łążyn I
2:7 (1:3)

Bramki: Robert Marciniak (10', 24') - Mateusz Smuorek (4', 11'), Paweł Senkowski (12', 19'), Krzysztof Marchelek (16', 20'), Łukasz Junkier (18')

14:30 - TERRA Lubawa - AVISTA Łążyn II
5:4 (2:0)

Bramki: Michał Żuralski (4', 10', 24'), Przemysław Mówiński (20', 23') - Jakub Baczewski (15', 17', 21', 22')

15:00 - JORDAN Kazanice I - LIDER Złotowo
5:5 (2:4)

Bramki: Paweł Brzozowski (4'), Bartłomiej Górski (6'), Bartosz Modrzewski (20', 23'), Mateusz Górski (21') - Cezary Sadowski (2'), Łukasz Mróz (5', 7', 11'), Dominik Kempkowski (18')

15:30 - EMP FUTSAL Team - LZS Fijewo
2:3 (1:2)

Bramki: Kordian Sołtysik (11'), Remigiusz Gamański (22') - Daniel Osmański (4', 14'), Patryk Gorzka (5')

16:00 - ORZEŁ Mortęgi - JORDAN Kazanice II
 0:7 (0:3)

Bramki: Jakub Zakreta (10', 11', 24'), Marek Kamiński (12'), Piotr Laskowski (14'), Damian Cieszyński (20'), Dawid Rafiński (21')

16:30 - ZUH ANDRZEJ Zadroga - HURAGAN Byszwałd
0:5 (0:3)

Bramki: Szymon Bogdański (1'), Piotr Rykaczewski (3'), Jarosław Liszewski (10'), Radosław Makowski (18'), Janusz Okuniewski (24')

17:00 - KS CONSTRACT - MOTOR Lubawa
5:4 (4:2)

Bramki: Dawid Dąbrowski (1', 6'), Przemysław Buczkowski (4'), Dominik Aleksandrowicz (10'), Mateusz Zalewski (24') - Artur Modrzewski (9', 12'), Miłosz Olejniczak (13'), Szymon Łątkowski (19')