Dzień Kobiet w Targowisku Dolnym

Opublikowano:

W minioną sobotę, 11 marca br. w świetlicy wiejskiej w Targowisku Dolnym odbyło się spotkanie integracyjne, którego uczestnikami w 100% były wyłącznie kobiety. W tym dniu panie spotkały się by świętować Dzień Kobiet.

Kobietki miło spędziły czas, ponieważ zapewniono im zarówno coś dla ciała jak i dla ducha. O sferę fizyczną zadbali panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej serwując przygotowany poczęstunek. Nie zabrakło również miłych słów i życzeń z ust panów, którzy obdarowali każdą uczestniczkę tulipanem. Ponadto bukiet różowych róż powędrował na ręce pani Karoliny Wiśniewskiej, gdyż tego dnia przypadł również Dzień Sołtysa.

Uczestniczkom spotkania czas umiliły dzieciaki z Świetlicy Środowiskowej, prezentując specjalne wydanie Teleexpressu, w którym przedstawione zostały m.in. takie kwestie: kto to jest kobieta, czy jakie są zalety obchodzenia Dnia Kobiet. Kolejną atrakcją był występ zespołu Rakowianki z Klubu Seniora w Rakowicach. Seniorki pod batutą pana Sławomira Sieńskiego zaprezentowały wiele znanych i lubianych piosenek, które wprowadziły wesoły nastrój podczas spotkania.

Ponadto panie mogły porywalizować między sobą w konkursach przygotowanych przez wychowawcę ze Świetlicy. W czasie tych zabaw, uczestniczki spotkania odgadywały przysłowia o kobietach i słowa z zasłoniętymi oczami oraz grały w kalambury i balonowego zbijaka.

Organizatorzy